Search
  • 3gtomy

Podejście do dzieci.

Wiele razy obserwuję rodziców. To, w jaki sposób pomagają i wspierają swoje pociechy. W jaki sposób reagują na powodzenia i niepowodzenia swoich Skarbów. Zrozumiałe jest to, że każdy z nas(rodziców) chce jak najlepiej dla dzieci, pragniemy wszystkiego aż za mocno.

Czasami zapominają oni o tym, czegoą i marzą same dzieci.

Oczywiście dzieci potrzebują naszego wsparcia, bliskości itd.

Reakcje towarzyszące czasami podczas meczy piłkarskich, gdzie dzieci tak naprawdę jeszcze są na etapie szukania samego siebie w tym nowym otoczeniu, nowi koledzy, wszystko dla nich jest nowe, duże, przerażające.

Kosztem dzieci ICH DZIECIŃSTWA oraz niespełnionymi swoimi ambicjami krzywdzą je.

To w jaki sposób pokrzykują, wyzywają, niby motywują ,,hii''. Straszne....

Dlatego tak ważne jest abyśmy drodzy rodzice nie zapominali o tym aby wspierać i motywować w pozytywny sposób.

Badźmy dla swoich pociech przyjaciółmi, to my kreujemy ich pogląd na świat to one nas obserwują i kochają bezgranicznie.

Tak ważne jest to ,aby one robiły to co kochają i na co maja ochotę, pomagajmy im spełniać ich marzenia , lecz musimy pamiętać o tym, że one też będą się zmieniać z wiekiem.

Pozdrawiam wszystkich rodziców,, którzy są właśnie po to, aby umiech powodować i motywować swoje pociechy.


3 views0 comments

Recent Posts

See All

Razem można wszystko.

Czasami warto też wspólnie zrobić coś razem. Każdy czas miło spędzony z dziećmi to coś wyjątkowego dla obu stron. Dzieci pamiętają tę wspólne chwile i zostaje w ich pamięci wszystko na długo.

Szkoła.

Kolejny etap za nami w życiu Lukasza. Egzaminy do wyższej szkoly, bez stresu i pozytyw na całego. Taki jest ten mały gościu. Wesołek naszej drużyny 😉 Trzymamy kciuki za wyniki. Ważne jest podejście t

©2020 by 3g-to-my. Proudly created with Wix.com